محل تبلیغات شما

با ساخت یک اپلیکیشن می توان یک فروشگاه بزرگ را در جیب کاربران گوشی های هوشمند قرار داد. ما با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، این امکان را ایجاد می کنیم که خرید آنلاین برای مشتریان به پروسه ای جذاب و هدفمند تبدیل شود. همچنین ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی کمک بزرگی است به افرادی که حرفه تازه ای را شروع کرده و نیاز به مکانی کم هزینه برای فروش محصولات خود دارند. با ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی می توان طیف وسیع تری از افراد را به خرید محصولات خود جذب کرد علاوه بر اینکه در مدت کوتاه تر و با هزینه کمتر، تجارت خود را گسترش داد.


با توجه با رشد روزافزون فروشگاه های آنلاین، طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی مرحله ای حساس در رشد و موفقیت یک کسب و کار نوپا به حساب می آید. ما در الو اپلیکشین (Alo Application) با ساخت اپلیکشین های متفاوت فروشگاهی برای سیستم های آندروید و iOS به درجه ای از تجربه رسیده ایم که می توانیم بهترین راهکار و ایده ها را با کمترین ریسک ممکن برای صاحبان کاراجرا کنیم.


ساخت اپلیکیشن فروشگاهی پروسه ای پیچیده از علم IT ، تکنولوژی هوشمند و اصول طراحی می باشد ولی درآخر سادگی و کارآمد بودن است که میزان موفقیت یک اپلیکشین فروشگاهی را تعیین می کند. به همین جهت یکی از دغدغه های فکری ما در الو اپلیکیشن (Alo Application)، شناسایی و طراحی امکاناتی است که منجر به رضایت کاربران در استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی می شود.


در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ارائه بیش از حد امکانات و اطلاعات آنلاین میتواند باعث گیج شدن کاربر شود که تاثیری منفی بر بازدهی آپلیکیشن دارد. قرار دادن امکانات پایه که به مشتری کمک میکند تا محصولات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا، ارزیابی وانتخاب کند. امکاناتی مانند عضویت آسان، کاتالوگ محصولات و دیدن تصویر سه بعدی،امکان پرداخت آنلاین یا حضوری و پشتییبانی 24 ساعته از جمله موارد پرکاربرد در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی هستند که به بهترین شکل ممکن توسط تیم الو اپلیکیشن (Alo Application) برای راحتی بیشتر کاربران طراحی می شود.


طبقه بندی کالاهای متنوع بر اساس دسته بندی های گوناگون، جستجو سریعتر را در اپلیکیشن فروشگاهی امکان پذیر می کند. همچنین گذاشتن گزینه جستجو براساس فیلترهای انتخابی به کاربر حق انتخاب بیشتری برای گزینش محصولات می دهد که ما (Alo Application) در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی این فیلترها را بر اساس نوع فروشگاه آنلاین شخصی سازی می کنیم. یک عامل مهم در تشویق کاربران به استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی، در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید و مختصر راجب کالاها و امکان مقایسه با دیگر محصولات مشابه است.

موضوع بسیار مهم دیگر در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، سیستم ثبت سفارش و تحویل کالا می باشد. این سیستم باید به گونه ای طراحی شود که امنیت مالی کاربر را تضمین کرده و امکان ردیابی سفارش را تا زمان تحویل کالا داشته باشد. درالو اپلیکیشن (Alo Application) برای ایجاد فضای امن کاربری، از سیستم های پیچیده امنیتی در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی استفاده میکنیم.

ارسال تبلیغات و نوتیفیکیشن از دیگر راه هایی است که می توان با کمترین هزینه کاربران اپلیکیشن فروشگاهی را از جشنواره های فروش و تخفیف ویژه محصولات آگاه کرد. راهکار ما در الو اپلیکشین (Alo Application) دادن گزینه انتخاب بازه زمانی (هر روز، هرهفته و غیره) به کابر برای دریافت تبلیغات است تا کاربر از ارسال مدام تبلیغات آزرده نشده و اقدام به حذف اپلیکیشن فروشگاهی نکند.


یکی از بهترین راه ها برای جذب و درگیر کردن کاربر با اپلیکیشن فروشگاهی، گذاشتن امکان نظر وامتیاز دهی به محصولات است. ما (الو اپلیکیشن) با گذاشتن این گزینه، به افراد این امکان را می دهیم تا نظرات خود را مستقیما به گوش سایر کاربران برسانند و اپلیکشین فروشگاهی مانند یک شبکه اجتماعی تخصصی، راهی برای تبادل نظر و انتخاب محصول مناسب باشد.


با گذاشتن پشتیبانی تخصصی و رایگان در تمام طول روز، و امکان مکاتبه آنلاین با پشتیبان، کاربر از سرعت و کیفیت اپلیکیشن همیشه آسوده خاطر خواهد بود و بودن هیچ مشکلی به انتخاب و خرید محصول خواهد پرداخت. البته این نکته حائز اهمیت است که اپلیکیشن های فروشگاهی ساخته شده توسط تیم الو اپلیکیشن (Alo Application) عملکرد و سرعت بالایی داشته و از لحاظ کیفیت فنی حرف اول را می زنند که این امر نیاز به پشتیبان را کاهش می دهد.

منبع: الو اپلیکیشن (Alo Application)

لینک مطلب: ساخت اپلیکیشن فروشگاهی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نوشته ها پیستوله برقی طراحی وب سایت دارکوب وبلاگ دانلود آهنگ جدید network wirless دکوراسیون داخلی|طراحی داخلی|اپیلو ناگویا سیستم اعلام نتایج ***خانه هنرجویان و اساتید موسیقی قزوین*** رمان من