محل تبلیغات شما

 

ساخت اپلیکیشن خدماتی

خدمات آنلاین به یکی از امکانات جدایی ناپذیر اپلیکیشن های هوشمند تبدیل شده است. افراد با داشتن گوشی های همراه به دنبال راه هایی هستند که با کمترین جابجایی در سطح شهر در سریعترین وقت ممکن، به نیازهای خود رسیدگی کنند. در همین راستا ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) با ساخت اپلیکیشن خدماتی راهکاری ارائه می دهیم برای افرادی با بودجه و زمان محدود که به دنبال نیروی متخصص هستند.

مزایا
ساخت اپلیکیشن خدماتی کمکی است برای مشاغل مختلف و استارت آپ ها که خواهان پلتفرم ارزان برای ارائه خدمات و تبلیغات خود به مشتریان هستند. ساخت اپلیکیشن خدماتی مانند یک شتاب دهنده برای کسب و کارهای جدید عمل می کند که در صورت طراحی درست، کاربران بیشتری از آن استفاده کرده و سرمایه بیشتری در این حیطه جذب می شود. در این راه تیم متخصص الو اپلیکیشن (Alo Application) با ساخت اپلیکیشن خدماتی کارآمد به توسعه و رشد این مشاغل کمک خواهد کرد.

از مزایای دنیای مجازی، دسترسی به فضای نامحدود و امکان گنجاندن تمامی خدمات مورد نیاز در یک اپلیکیشن خدماتی است. این امکان به ما اجازه طراحی و ساخت اپلیکیشن های خدماتی ای را می دهد که مانند یک جعبه ابزار بزرگ شامل هرگونه خدمات تاسیساتی، تعمیراتی، جابجایی وسایل، پذیرایی، باغبانی و غیره باشد.


امکانات
ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) با آنالیز ویژگی های مورد نیاز برای ساخت یک اپلیکیشن خدماتی امکانات اولیه ای را در پروسه طراحی مد نظر قرار داده ایم. عضویت آسان در اپلیکیشن خدماتی، دسته بندی خدمات برای جستجو آسان، انتخاب روز مناسب و خدمات رسان مورد نظر، امکان پرداخت آنلاین یا نقدی، پیگیری و یادآوری درخواست به مشتری از مهمترین امکانات اولیه هستند. برای تشویق بیشتر کاربران موبایل به دانلود اپلیکیشن خدماتی می توانیم از گزینه های ارائه امتیاز و خدمات ویژه به اعضای فعال، پیشنهاد حراجی و جشنواره ها و سیستم نظردهی مشتری به خدمات داده شده استفاده کنیم.

همچنین مشتری ها در اپلیکیشن های خدماتی به دنبال امکاناتی هستند که علاوه بر ارائه خدمات مورد نیاز در اسرع وقت، افرادی توانمند و قابل اعتماد را در اختیار آنها قرار دهد. مشاهده پروفایل شخصی و سابقه کار، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و امکان پیگیری خدمات رسانی توسط پشتیبان از جمله راه حل های پیشنهادی ما برای افزایش اعتماد کاربران به افرادی است که به عنوان متخصص وارد خانه آنها می شوند.

توجه به امکانات مورد نیاز کاربر دوم (فرد خدمت رسان) نیز در موفقیت و دوام یک اپلیکیشن خدماتی تأثیر بسزایی دارد. پانل کاربری اختصاصی برای مشاهده و بروز رسانی سوابق کاری و توانایی های تخصصی، امکان ارتباط با مشتری برای هماهنگی مسیر و زمان، امکان توافق مالی با مشتری، رتبه بندی و امکان تشویق خدمت رسان در صورت رضایت مشتری و مشاهده فاکتور نهایی از دیگر امکانات مهمی هستند که در ساخت اپلیکیشن خدماتی برای راحتی و عملکرد بهتر نیروی خدمت رسان می توانیم طراحی می کنیم.

کاربری
اپلیکیشن خدماتی طیف وسیعی از کاربران را شامل می شود؛ به همین دلیل ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) کاربری آسان و خوانا را یکی از رموز موفقیت در ساخت اپلیکیشن خدماتی می دانیم. اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم ما، به این اصول مهم پایبند هستند که با مراجعه به نمونه کارها در سایت الو اپلیکیشن قابل مشاهده است.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین از دیگر امتیازاتی است که ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) به مشتریان خود پس از ساخت اپلیکیشن ارائه می دهیم تا صحت عمل و کارایی اپلیکیشن ساخته شده را تضمین کنیم.

 

آدرس دفتر مرکزی (ایران): تهران، جردن، قبادیان شرقی، پلاک 5

شماره تماس: 88788406-021 | 09121934542

منبع: الو اپلیکیشن (Alo Application)

لینک مطلب: ساخت اپلیکیشن خدماتی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پیشرو صنعت سبلان زندگیم وصله به نفس توعه الماس_سیاه اکسید آلومینیوم تجهیزات شبکه دیزل ژنراتور وبلاگ حرف های آقای ایزدی بلوک لیراوی دشت تعمیر کولر گازی در رشت .